site
stats

Your reliable source of online learning discounts

Category search
Author/keyword search

Found 2 courses by Levent YADIRGA

Android Studio ile Uygulama Geliştirme Eğitimi-2

Android Studio ile Uygulama Geliştirme Eğitimi-2

Levent YADIRGA

Profesyonel uygulamalar için daha fazlasını öğrenerek sizlerde kazanç elde edebilirsiniz....

Normal price $100NOW $15

Android Studio ile Uygulama Geliştirme Eğitimi-1

Android Studio ile Uygulama Geliştirme Eğitimi-1

Levent YADIRGA

Dünyanın en çok kullanılan mobil işletim sistemi olan Android için sizler de uygulama geliştirebilirsiniz.

Normal price $20NOW $15

About Levent YADIRGA

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fizik Öğretmenliği bölümünden 2003 yılında mezun oldum. 13 yıldır çeşitli özel eğitim kurumlarında görev yaptım. Üniversitede pascal programlama dilini öğrenerek programcılığa giriş yaptım. Mavi ekranda beginle başlayan end ile biten kodlar.Programlama konusuna her zaman ilgili olmuşumdur. Mesela 1998 yılında 5 yıllık Fizik Öğretmenliği mi yoksa İstanbul da iyi bir üniversitenin 2 yıllık Bilgisayar Programcılığını mı okumalıyım şeklinde kararsız kalmıştım. O zamanlar evinde bilgisayar bulunan çok az insan vardı. Tabiki bilgisayar ve programlamanın ne olduğunu bilen insan da çok azdı.Son yıllarda mobil işletim sistemlerinin çok hızlı bir şekilde yükselişiyle mobil uygulama geliştirme alanına yöneldim. Yerli ve yabancı bir çok kaynağı tarayarak ve kendi uygulamalarımı geliştirerek pek çok şey öğrendim ve öğrenmeye de devam ediyorum. Öğrendiklerimi de sizlerle paylaşıyorum. Bu heyecan verici yolculuk da sizler de bana eşlik edebilirsiniz. Böylece en kapsamlı Tükçe Android Eğitimini beraber hazırlamış oluruz.

Courses submitted to CouponTrump must be complete and ready for sale and should either include a discount code or be priced at $20 or less. By submitting courses for inclusion on CouponTrump, you verify that they meet these conditions.
CouponTrump is an affiliate site and takes a percentage of sales revenue; if you do not want to market your courses in this way, please do not add them to this site.

Add/remove your courses for free here - it's easy - just enter the URLs!
Email | Twitter | Facebook

CouponTrump sets cookies to process discounted links to courses, collect anonymous statistics, and remember your preferences.
By using the site you are agreeing to our privacy policy.